Arrestohet kunata e princeshës pasi sulmoi të fejuarin

Kunata e ardhshme e princeshës Meghan Markle është arrestuar pasi dyshohet se ka sulmuar të fejuarin e saj.

Darlene Blount kaloi një ditë në burg pas incidentit që përfshiuTom Markle Jr. Thuhet se policia është telefonuar nga shtëpia e çiftit në Shtetet e Bashkuara të Oregonit ku u arrestua gruaja për sulm të shkallës së katërt.

Që prej natës së Vitit të Ri, ajo qëndroi 32 orë në burg dhe u lirua. Dihet se motra e Tom është e fejuara e princit Harry, e cila do bëhet bashkëshortja e tij në Kështjellën Ëindsor në maj të këtij viti.

Ndërkohë, Tom është arrestuar në janar të 2017 për armëmbajtje pa leje dhe pasi i jepte makinës në gjendje të dehur.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rrëshqitje dherash në aksin Librazhd-Pogradec, pastrohet rruga

Në aksin Librazhd-Pogradec, në vendin e njohur si Xhurrë, ka patur rrëshqitje...
Read More