Arrestohet tropojani i kërkuar për plagosje

policia

Një i ri i shpallur në kërkim për plagosje është vënë në pranga të policisë.

Sipas policisë, i riu nga Tropoja u arrestua mbrëmjen e djeshme në kryeqytet.

“U kap shtetasi në kërkim Besard Ndue Mulaj, i datëlindjes 17.02.1991, banues në Tropojë, me arsim 12 klasë, sepse Gjykata ka caktuar masën e sigurisë “Arrest me burg”, për veprat penale “Plagosje e rëndë me dashje” dhe “Prodhim e mbajtje pa leje e armëve luftarake”. E ndjek Komisariati i Policisë Tropojë. Nenet 88 e 278/2 të K.P.”, sqaron policia.

Shkruar Nga
More from Revista User

Në prag të Luftës së Tretë, zbulohet skuadra e droneve vrasëse të Trump, mund të zhduk gjithçka!

Amerika ka vendosur përfundimisht një flotë me dron mes tyre dhe Koresë...
Read More