Arreston dy të rinj, dhunuan punonjësin e kazinosëkazino
Konfliktohen me punonjësin e kazinosë A.D, 31 vjeç dhe e godasin me grushte, arrestohen dy të rinj.
 Ngjarja ka ndodhur brenda një kazinoje në Bulevardin “Zogu i Parë” në Tiranë ndërsa të arrestuarit janë Mevlut Topi, 21 vjeç dhe Bashkim Meçi, 19 vjeç të dy banues në Tiranë.
Materialet i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Tiranë për veprat penale të “Plagosjes së lehtë me dashje të kryer në bashkëpunim”.
loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Aurela Hoxha paralajmëron projektin më të ri me imazhe ‘topless’

Modelja e njohur, Aurela Hoxha, është një prej bukurosheve më seksi shqiptare....
Read More