Art me paratë

Çdo kush ka lënë të paktën njëherë bakshish për kamerierin, por jo të gjithë e kanë shoqëruar me një mesazh paratë që kanë lënë bakshish.

Përmes rrjeteve sociale, kamerierët kanë publikuar ato se çfarë klientët kanë lënë dhe bëtë për ta.

Art 1

Picture 1 of 17

Shkruar Nga
More from Revista User

49 vjeçari kultivonte drogë, dënohet me dy vjet burg

Policia e Krujës ka vënë në pranga shtetasin Kujtim Malja, 49 vjeç,...
Read More