Arta Marku në analizën e Krimeve të Rënda, dosja Tahiri…

Në kuadër të analizave të organeve të akuzës, sot pritet që Kryeprokurorja e përkoshme, Arta Marku të marrë pjesë në analizën vjetore të Prokurorisë për Krime të Renda si dhe të Apelit.

Analiza pritet të nisë rreth orës 13:00 dhe pas takimeve në disa rrethe dhe porosive që ka lënë Arta Marku, pritet që edhe në këto institucione të jenë të përfshira mesazhe të saj për godotjen e grupeve krimianle dhe korrupasionit të nivele te larta.

Nëse do të flitet për dosjen Tahiri e cila është në proces në Prokuroinë e Krimeve të Rënda, pritet të përfundojë takimi për të mësuar më shumë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Angelina Jolie blen super shtëpi 25 milionë dollarëshe, si duket brenda vilës

Angelina Jolie është duke u vendosur përfundimisht në Los Angelos, pasi ajo...
Read More