As dhurata as pushime luksoze, ja çfarë kërkese ka Angela Martini për bashkëshortin

Disa javë pas martesës Angela Martini dhe bashkëshorti i saj miliarder Dragos Savulescu, po shijojnë muajin e mjaltit në një ishull privat luksoz të quajtur Seychelles. Por Angelës mesa duket nuk i hyn asgjë në sy përpara asaj që i ka kërkuar bashkëshortit të saj.

5-1

Picture 1 of 2

Ky i fundit ka publikuar një foto buzë detit ku shkruan: Çfarë të bësh në ditët me diell?

Modelja i është përgjigjur duke i kërkuar atë që është e rëndësishme për bukuroshen: “Të dukesh seksi për gruan tënde”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ja emrat e oficerëve dhe policëve të raportuar nga SHISH si të implikuar me drogën

Publikohen emrat e policëve që u raportuan nga Shërbimi Informativ Shtetëror si...
Read More