As Liam as Big Basta, Vesa me fjalët më të ëmbla për dashurinë më të madhe të saj

Prej disa kohësh larg njëri-tjetrit, tashmë Vesa Luma dhe Big Basta po shijojnë kohë shumë të bukura së bashku, pasi këngëtarja dhe djali i saj u shpërngulën në Zelandën e Re. Ndonëse me familjen e saj, duket se Vesa ka mall dhe dhimbje për ata që la në Shqipëri. E nuk ka si të mos i mungojë mamaja e saj.

3-5

Picture 1 of 2

E ëma e Vesës feston sot ditëlindjen dhe këngëtarja nuk i ka kursyer fjalët më të ëmbla e më të dashjra për ta uruar atë nëpërmjet një postimi në Instagram. Duke “harruar” Big Bast-ën dhe Liam, ajo e quan nënë e saj si dashurinë më të madhe të jetës.

“Është ditëlindja e mbretëreshës sime.Urime ditelindja nana! Perhere do te jesh dashuria ma e madhe dhe shoqeruesja ime e jetes, sikur edhe ky moment i kapur ne foto,qe mbetet nder emocionet me te forta qe kam perjetuar gjate jetes!”, ka shkruar Vesa.

Shkruar Nga
More from Revista User

Gjërat që duhet t’i dini për zgjedhjet presidenciale ruse

Teksa rusët përgatiten për zgjedhjet presidenciale të 18 marsit, pyetjet e zakonshme...
Read More