Ashley Graham me setin i ri fotografik, ‘edhe femrat e kolme janë joshëse..’

Ajo mbahet si një prej femrave më të bukura dhe më sekjsi në botë, me gjithë format e saj të bëshme… Ashley Graham ka realizuar ditët e fundit një set fotografik me bikini në Malibu.

Modelja e bëshme ka treguar format e saj me disa kostume plazhi.

 

Kohët e fundit, Ashley i ka thënë miqve të saj se është shumë e mërzitur me njerëzit që komentojnë vetëm mbi peshën e saj trupore, por kjo gjë duket se nuk e pengon aspak modelen që të vazhdojë punën e saj.

ash1ash2ash3ash4ash5ash6ash7ash8ash9ash10ash11ash12ash13ash14ash15ash16ash17ash18ash19ashley-800x450
 

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Pasuria e gjyqtares Altina Xhoxhaj/ Nesër kalon në Vetting anëtarja e Kushtetueses

  Altina Xhoxhaj është anëtarja e katërt e Gjykatës Kushtetuese që përballet...
Read More