Atentat me armë ndaj nipit të ish-ministrit socialist…

Një i ri i ka shpëtuar një atentati me armë zjarri në qendër të qytetit të Tepelenës mbrëmjen e sotme. Mësohet se ai është Orjol Memushi, i cili për policinë është emër i njohur.
Sipas informacioneve të para, i riu është nipi i ish-ministrit të arsimit Luan Memushi.

Burime nga policia e Tepelenës pohuan për “BalkanWeb” se dyshohet se konflikti ka ardhur për çështje droge, pasi Memushi rezulton me precedentë penalë.

Gazetarja Brikena Meta, raportoi se personi që e ka qëlluar është me mbiemër Rrapaj, por ende nuk është zbuluar identiteti i plotë.

Memushi dhe Rrapaj janë konfliktuar me njeri-tjetrin dhe më pas dyshohet se, Rrapaj ka qëlluar në drejtim të tij por plumbi nuk e ka prekur.

Si Memushaj ashtu edhe autori i dyshuar njihen si përdorues droge nga policia.

Shkruar Nga
More from Revista User

Zbulohet arsyeja pse burrat bëjnë shaka seksiste

Sipas një studimi të ri, ata burra që bëjnë shaka seksiste me...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.