Atentati mafioz në Sukth, dy vajza me “Smart” takuan viktimat para vrasjesdalipaj1

Policia është duke hetuar intensivisht atentatin mafioz të ditës së djeshme ku mbeten të vrarë ish-polici Ervin Dalipaj si edhe kushëriri i tij Juxhin Dautaj teksa ishin duke ecur me një makinë luksoze në afërsi të Sukthit.

Makina u bë shosh nga 50 plumba ndërkohë që hetimet e deritanishme tregojnë se para se të goditeshin Dalipaj dhe Dautaj u takuan me dy vajza, të cilat sipas policisë ishin duke udhëtuar me një makinë tip smart.

Policia është duke pyetur dëshmitarët si edhe në kërkim të pamjeve nga kamerat e sigurisë të bizneseve në zonë për të gjetur identitetin e dy vajzave me Smart, të cilat mund të ndihmojnë sadopak në sqarimin e rrethanave të ngjarjes.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Shpëtohen mbi 2 mijë migrantë në Detin Mesdhe

Ekipet e shpëtimit kanë shpëtuar 2,121 migrantë në Detin Mesdhe dhe po...
Read More