Atentati në mes të Vlorës, pamje nga vendi i krimit

Një atentat me armë ka ndodhur mëngjesin e sotëm në Vlorë. Persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar me breshëri armësh ndaj një makine ”Benz”.

Burimet policore thanë se dy persona janë plagosur dhe njëri prej tyre ndodhet në gjendje të rëndë në spital.

Siç edhe duket nga pamjet, makina ka qenë duke dalë në rrugën kryesore ”Transballkanike”, kur është qëlluar në krahun e djathtë duke lënë dy personat e plagosur. Autorët më pas janë larguar duke humbur gjurmët.

Shkruar Nga
More from Revista User

Përse Familja Mbretërore nuk udhëton askund pa marrë me vete kostum të zi

Familja Mbretërore gjithmonë din si të vishet për ngjarje të rëndësishme. Efekti...
Read More

Leave a Reply

Your email address will not be published.