Atmosfera e festave në shtëpinë e Inva Mulës

Sopranoja shqiptare e njohur në mbarë botën, Inva Mula ishte sot në studion e “Rudina”, në Tv Klan.

Mula ishte e shoqëruar nga vajza e saj Nina, e cila ishte për herë të parë në një studio televizive. Gjatë emisionit u shfaq edhe një insert xhiruar në shtëpinë e sopranos në Tiranë, ku ajo kalon kohë me vajzën dhe tregon edhe përgatitjet profesionale.

Ndërkohë që Mula ushtrohet në piano, Nina nuk humb kohë, por ushtrohet në balet nën tigujt e muzikës luajtur nga nëna e saj.

Shkruar Nga
More from Revista User

Ushtrimet plyometrike janë mënyra më efektive dhe më e shpejtë për të djegur dhjamin

Ndoshta keni dëgjuar më parë për ushtrimet plyometrike. Shumica e njerëzve i...
Read More