Aurela Gaçe ka një konkurrente shumë të fortë, vajza e vogël e ‘sfidon’ në muzikë‘Bëmë mama të të ngjajë’. Kjo është shprehja që mund t’i shkojë më shumë përshtat Aurela Gaçes me dy vajzat e saj.

Ndonëse këngëtarja është shprehur se nuk preferon që Grace dhe Abigail Isabelle të ndjekin rrugën e saj, të bëhen pjesë e muzikës, duket se nuk do të ndodhë kështu. Vajzat kanë trashëguar talentin e nënës së tyre. Për Gracen nuk u çuditëm shumë, pasi nuk është hera e parë që na tregon se ka një zë shumë të bukur, po aq sa Aurela, por Abigail Isabelle na la me të vërtetë pa fjalë. Edhe pse vetëm 14 muajshe dhe ndoshta nuk ka mësuar ende mirë të flasë, Abigail ka “sfiduar” motrën e madhe në këngë.

Në videon e postuar nga Aurela duke kënduar me vajzën e dhame “tik-tak, tik- tak në krahërorin tim, bashkohet edhe Abigail duke bërë një trio të fuqishme.

🤣 Abi kendon me motren edhe me mamin 😍😍😍 .🙏 Zot faleminderit

A post shared by email [email protected] (@aurelagaceofficial) on

Pas shumë vitesh, Kur Aurela nuk do të ketë më fuqi të këndojë, ( e dimë që kjo do ndodh pas 20-30 viteve) dy vajzat e saj do jenë pasardhëset e denja…

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Adriana Lima ‘ndez’ New York-un

Modelja dhe aktorja e njohur braziliane, Adriana Lima ka ‘ngritur temperaturat’ në...
Read More