Aurela Gaçe publikon foton që e fshehu për shumë vite!

 

Aurela Gaçe ka ndarë me ndjekësit në rrjetet sociale një foto të saj të vitit 1998.

Këngëtarja thotë se në atë kohë e shanin dhe e quanin të çmendur kur e shihnin në rrugë për shkak të pamjes së saj jo të zakonshme.

“1998. Koha kur të gjithë më shanin në rrugë pse kisha qethur kokën, pse vishesha si doja, pse lyhesha si doja.

Por edhe unë mangut s’ja kam lënë askujt. Ata bam, unë bam bam bam bam, e kuptoni vetë.”- ka shkruar me humor Aurela përbri fotos.

Shkruar Nga
More from Redaksia

“Kamarja e tradhtarit”, roman i Ismail Kadaresë, një alegori e pushtetit të Shqipërisë së vjetër

  “Kamarja e tradhtarit” është një alegori e pushtetit dhe e Shqipërisë...
Read More
CLOSE
CLOSE