Merkel – ose konstante në zenit!

Nga Dr. Mirela Oktrova Zgjedhjet e nesërme në Gjermani pritet të rikonfirmojnë mandatin qeverisës të Bashkimit Kristiandemokrat-Kristiansocial dhe Angela Merkel në postin e kancelares…

Babeli i emisioneve

Sezoni i ri televiziv ka nisur me shpërthimin e debateve politike dhe aktualitetit, duke e çuar numrin e tyre në rreth 29 emisione në…