Avioni rrëzohet mbi banesa në SHBA, humbin jetën 4 persona

Të paktën 4 persona kanë humbur jetën ndërsa 2 të tjerë kanë mbetur të plagosur pasi një aeroplan i tipit ‘Cessna 310’ u përplas në qytetin e Riverside në Kaliforni të SHBA-ve.

Mjeti ajror u rrëzua mbi disa banesa dhe bilanci i viktimave mund të rritet në orët në vijim.

Ndërkohë në vendngjarje janë mbi 60 forca zjarrfikëse që po punojnë për kërkimin e personave të tjerë nën rrënoja.

avioni

Shkruar Nga
More from Revista User

Nuk u kualifikua në finale, Çiljeta: Jam vërtet e habitur dhe shumë e zhgënjyer…

Mes shumë këngëtarëve të njohur që nuk u bënë pjesë e finales...
Read More