Babai i Ritës krenar që vajza e tij vallëzoi ‘Shotën’…Shikoni çfarë ka bërë ai…

Me rastin e 10 vjetorit të Pavarësisë së Kosovës, Rita Ora mbajti një koncert në Prishtinë.

Qytetarët ishin shumë të entuziazmuar dhe e kaluan për mrekulli atë natë.

Befasia e Ritës për të gjithë shqiptarët ishte vallëzimi me vallen e Shotës, i cili ‘mahniti’ publikun e Koosvës.

 

By Prishtine until next time #Kosova 10

A post shared by Besnik Sahatciu Ora (@oranick) on

E për këtë kanë qenë krenarë edhe prindërit e saj.

Këtë e ka dëshmuar babai i saj përmes postimit të një videoje në Instagram

Shkruar Nga
More from Revista User

Inva Mula do të drejtojë Festivalin Operistik “Marie Kraja”

Festivali Ndërkombëtar Operistik “Marie Kraja” që do të mbahet në nëntor nuk...
Read More