Babai var dy fëmijët e mitur dhe më pas veten

largea_varje1437383707

Një ngjarje që i kalon përmasat e imagjinatës njerëzore ka tronditur mëngjesin e sotëm qytetin e Korçës, kur policia gjeti në një banesë në lagjen nr. 4 të këtij qyteti 3 anëtarë të një familje të vdekur.

Për arsye që ende nuk dihen një baba i ka dhënë fund në mënyrë çnjerëzore jetës së dy fëmijëve të tij, duke i varur, e më pas ka varur edhe veten.

Ka qenë polica ajo që i ka gjetur të tre trupat, atë të babait, i identifikuar si Naum Toshi 41 vjeç si dhe të dy djemve, njëri 4 vjeç dhe tjetri 6, brenda banesës ku jetonin.

Blutë e qytetit juglindor kanë nisur menjëherë hetimet për të zbuluar shkaqet e kësaj ngjare të rëndë.

Shkruar Nga
More from Revista User

Samanta rikthehet pas tetë vitesh në ‘Kënga Magjike’

Ishte viti 2009 kur këngëtarja Samanta Karavella ishte pjesë për herë të...
Read More