Baby G provokon e lagur nga dushi

Këngëtarja Gordana Kingji e njohur në publik si Baby G kohën e fundit është shumë aktive në rrjete sociale.

Baby G 1

Picture 1 of 2

Në llogarinë e saj në Instagram, këngëtarja ka postuar një fotografi gjatë dushit.

Në atë imazh, Baby G vjen tejet provokuese e veshur me një bluzë e cila i është lagur tërësisht dhe i vë në pah gjoksin e bujshëm.

“Ky është stili i jetës”, ka shkruar ajo mbi fotografinë e cila mori shumë komente dhe pëlqime nga ndjekësit.

Kujtojmë që së fundi, Baby G ka paralajmëruar një këngë të cilën pritet ta lansojë këto ditë, ndërsa titulli i saj është “Mos u nal”.

Shkruar Nga
More from Revista User

Shpella më e thellë nënujore në botë, pamje mahnitëse!

Një humnerë e thellë 404 metra, e zbuluar në Republikën Ceke, i...
Read More