Baris Arduc: Ju rrëfej femrën time ideale

baris-arduc

Baris Arduc është një nga aktorët më të pëlqyer në Turqi. I njohur si Omer nga “Dashuri me Qira”, ai është kthyer në një aktor mjaft të dashur edhe për publikun shqiptar. Të gjithë janë kurioz të dinë më shumë mbi jetën e tij profesionale dhe atë private.

Në një intervistë të tij, aktori është pyetur se cila është femra ideale sipas atij.

“Më pëlqejnë vajzat e thjeshta, që përcjellin mirësi, disi sportive në të përditshmen e tyre.” – është shprehur ai.

Ndoshta kjo është arsyeja pse në krah të tij, Baris ka zgjedhur një vajzë të thjeshtë e të qeshur si Gupse Ozay.

Shkruar Nga
More from Revista User

Bashkim familjar në SHBA? Ja si merret shtetësia amerikane nëpërmjet prindit

Keni pyetje dhe doni përgjigje për mundësitë e bashkimit familjar në SHBA?...
Read More