Basha ulet këmbëkryq me protestuesit në Rrethrrotullimin e DoganësLulzim Basha ka preferuar të angazhohet personalisht me bllokimin e trafikut. Kështu, siç e tregojnë edhe këto foto të siguruara nga Lapsi.al kreu i opozitës ka vendosur të ulet këmbëkryq me protestuesit duke bllokuar kalimin e makinave të Rrethrrotullimi i Doganës.

 

basha-1

Picture 1 of 4

Basha është shprehur së protesta do të jetë paqësore, po nga ana tjetër policia është shprehur se protesta e opozitës dhe bllokimi i trafikut është një akt i paligjshëm dhe se do të ketë arrestime për personat përgjegjës të bllokimit e akseve rrugore.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Shpallen në kërkim tre të rinj, hajdutë lokalesh

Policia e Fierit ka dokumentuar disa vjedhje në qytetin e Ballshit duke...
Read More