Bashkëshorjta e Dr. Florit prek zemrat e të gjithëve1

Bashkëshortja e këngëtarit të ndjerë Dr. Flori, është kthyer mbrapa në kohë dhe ka hedhur një foto që do prekë zemrat e të gjithëve.

Në foto është vajza e madhe e saj dhe DR. Flori. Ata duken kaq të lumur, sa largimi i tij nga kjo jetë duket si një nga padrejtësitë më të mëdha.

Blerina ka shkruar krahas fotos “Babushko”. Një fjalë që shoqëron çdo foto ku ka dalë dhe këngëtari që i dha aq shumë artit deh muzikës.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Vlonjati lë detin, tenton të trafikojë drogën nga Muriqani

Një vlonjat duket se është përpjekur për të gjetur rrugë të reja...
Read More