Bashkëshortja e aktorit të njohur zbulon pasionet e fshehta!E martuar me aktor, angazhimi i saj kryesor është auditori dhe studentët, juriste në profesion, por dashuron natyrën dhe kryesisht peisazhet me gjelbërim.

Kjo është Belina Pupa, bashkëshortja e aktorit të humorit Elvis Pupa. Belina ka ruajtur një profil të ulët publik, pavarësisht se bashkëshorti i saj është një prej artistëve më të njohur në vend.

Pas rikthimit nga Amerika, ndërkohë që aktori vazhdoi me angazhimet e tij artistike, Belina ju rikthye profesionit të juristes, por pa lënë pas dore pasionin dhe dashurinë për natyrën.

Në qoftë se i hidhni një sy llogarisë së saj në “Instagram”, ajo poston vazhdimisht foto në natyrë  të cilat duken shumë relaksuese. Madje hera herës edhe në fermë, aty ku është fillesa e një bime. Duhet të jetë sa interesante dhe e bukur të jetosh në një realitet me kaq shumë larmishmëri, ku gjërat që mbushin përditshmërinë tënde janë kaq të ndryshme nga njëra-tjetra.

d1_1529583504-6365726d2_1529583625-7492738d3_1529583642-4780067d4_1529583648-7786153
 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Rudina si adoleshtente, shihni si kërcen “Kiki do you love me”

“Kiki” është një ndër sfidat më interesante që pushtoi me shpejtësi botën....
Read More