Bashkëshortja i bën dedikim emocionues Granit XhakësViti 2017 do të shënohet përgjithmonë si datë e paharruar për Granit Xhakën dhe Leonita Lekajn.

1-7

Picture 1 of 2

Kjo ngase, në këtë vit Graniti dhe Leonita kurorëzuan dashurinë e tyre me martesë.

Në ditën e fundit të 2017-ës, Leonita ka publikuar në rrjete sociale një kollazh fotografish në të cilin ndan momentet më të bukura me Granitin.

“…2017…vit i paharruar…Faleminderit i dashuri im”, është mbishkrimi që bashkëshortja i la fotografive me Granitin.

Kujtojmë që Granit Xhaka është njëri prej futbollistëve më të suksesshëm shqiptar, i cili është i angazhuar në skuadrën e Arsenalit.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Bardhok Pulaj: Kemi rikthyer profesionalizmin në arsimin e Lezhës

Flet drejtori i Drejtorisë Arsimore, Lezhë Bardhok Pulaj: Reformat kanë bërë që...
Read More