Beatrix Ramosaj bëhet nuse

Këngëtarja e njohur, Beatrix Ramosaj është shumë aktive në rrjetet sociale prej nga poston çdo aktivitet të saj.

Beatrix Ramosaj 1

Picture 1 of 3

Së fundi, Beatrixin e shohim veshur me një vello të gjatë dhe shumë të bukur teksa pozon para kamerës.

Me grimin e kuruar dhe mbuluar me të bardhë, Beatrix dukej një nuse e mrekullueshme.

Këto imazhe janë realizuar në një foto sesion në të cilën Beatrix prezanton vellot dhe detajet e tjera.

Shkruar Nga
More from Revista User

A i pëlqeni? Kuptojeni nga koha që vonon t’ju kthejë SMS!

Ju kthen menjëherë, pret pakëz apo…ju torturon në pritje? E kemi provuar...
Read More