Beatrix Ramosaj rikthehet pas një mungese “për arsye madhore…”

 

Beatrix Ramosaj është një prej këngëtareve shqiptare më simpatike. Përveç talentit si këngëtare atë e kemi parë edhe si modele dhe Beatrix di t`i bëjë më së miri të dyja.

Së fundmi ajo ka vendosur të bëjë një ndryshim në pamjen e saj dhe këtë e ka ndarë edhe me ndjekësit.

Para disa kohësh këngëtarja ka vendosur tela në dhëmbë dhe në Instastory-n që ka postuar sot është shprehur se më në fund erdhi koha që t`i heqë.

Ajo ka shtuar se tani do të mund t`i rikthehet xhirimit të videove të reja muzikore.

Me sa duket Beatrix i ka pezulluar xhirimet e videove për shkak të telave.

Me siguri fansat mezi presin rikthimin dhe buzëqeshjen e saj dhe tani më e bukur se kurrë.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Policia: Bllokimi i pikave kufitare s’ka lidhje me ngjarjen e Himarës

Policia e Shtetit sqaroi sot se bllokimi në pikat kufitare greke në...
Read More
CLOSE
CLOSE