Bebe me kaq shumë flokë nuk keni parë ndonjëherë, si duket Sia dy muaj pas lindjes

Në ditën e verës të këtij viti, familja shumë e dashur për publikun shqiptar u bekua me një vajzë. Ami solli në jetë Sian, motrën e vogël të Joelit !

Tanimë janë bërë më shumë se dy muaj prej lindjes të së voglës dhe çifti ende nuk ka prezantuar me Sian, por një gjë mund ta themi me siguri: vogëlushe me më shumë flokë nuk keni parë ndonjëherë !

Dhë në festën e një mujorit Ami postoi një foto të vajzës duke u kujdesur t’i dukej vetëm pjesa e pasme e kokës e së fundmi Ermali ka publikuar një pozë të ngjashme ku shohim qartë se sa flokë të dendura e të bukur ka Sia.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Kryeministri Rama: Qeveria e re me 11 ministri, Ruçi kryetar i Kuvendit, Balla kreu i Grupit të PS

  Kryeministri Edi Rama shpalli dje emrat e kabinetit të ri qeveritar....
Read More