Bebe Rexha, joshëse me kostum leopardi! Rita Ora e komenton….

Bebe Rexha duket se po shijon pushimet e saj në Madrid të Spanjës, ku ka gjetur momentin e duhur për të pozuar me një kostum leopardi.

Ndër postimet e publikuara në Instagram ku duken qartë linjat e mira trupore që ka, nuk ka munguar komenti i Rita Orës.

Ka menduar dicka të bukur dhe të thjeshtë si “Babe”, për të komplimentuar pamjen e Bebe Rexhës.

Dihet se dy bukuroshet shqiptare me famë ndërkombëtare janë mikesha të mira, ndërkohë që të gjithë janë në pritje të një hiti nga ana e tyre.

 

Shkruar Nga
More from Redaksia

Berisha përmend Olldashin: Ja pse unë dhe ai nuk e vumë taksën e Rrugës së Kombit

  Sikundër kreu i PD, Lulzim Basha edhe ish-kryeministri Sali Berisha foli...
Read More