Bebe Rexha mahnit me elegancën në fustan të zibebe-rexha

Bebe Rexha po dëshmon epitetin e një prej këngëtareve më seksi në botë.

Bukuroshja shqiptare po qëndron në Dubai ku ka shkëlqyer si një bjonde unike në fustan të zi.

Ajo me flokë të drejtuara dhe buzët pink, e tëra në të zezë ka rrëmbyer vëmendjen në Dubai.

Superylli së fundmi mori pjesë në një dasmë shqiptare para se të shkonte në Dubai për të pushuar.

Dubai fun.

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

Ajo ka realizuar së fundmi hitin “I Got You” i cili u prit në mënyrë të shkëlqyer nga publiku.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Ushtrimet e forcës jo vetëm se ndërtojnë muskuj, por edhe e luftojnë depresionin

Përveç efekteve në shëndet fizik, ushtrimet fizike sjellin përfitime edhe në shëndetin...
Read More