Bebe Rexha me fjalë të mëdha për Monika Kryemadhin

Një fotografi e ka publikuar në rrjetet sociale, por është më e veçantë se herëve të tjera.

7-1

Picture 1 of 2

Këngëtarja Bebe Rexha në llogarinë e saj në Instagram ka publikuar një fotografi të gruas së presidentit të Shqipërisë, Monika Kryemadhit.

Kësaj fotoje, ajo ia ka lënë një shkrim mjaft të gjatë, duke e vlerësuar lartë Monikën për guximin dhe arritjen e depërtimit të daljes nga mentaliteti shqiptar.

“Ka ende miliona gra të shtypura në mbarë botën por ka edhe gra të tilla që po bëjnë ndryshime. Kjo grua është e fortë. Ajo është një nënë. Ajo është grua. Ajo është një motër. Ajo është liderja e parë femër e një partie politike në Shqipëri…” janë ndër tjera fjalët e Bebës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dhunoi ish-gruan, kapet 40-vjeçari nga Peshkopia i shpallur në kërkim

Një 40-vjeçar është venë në pranga, pasi akuzohet se ushtroi dhunë fizike...
Read More