Bebe Rexha me projektin e fundit “Meant to be”, 300 milionë shikime! 

Muzika e saj po pëlqehet në mbarë botën. Bëhet fjalë për këngëtaren me prejardhje shqiptare, Bebe Rexha, e cila me projektin e fundit “Meant to be” po korr një sukses të madh, projekt ky i cili, deri tani ka arritur 300 milionë shikime.

Këngëtarja bukuroshe duket se po njeh një sukses të madh në Amerikë, sukses që përkthehet dhe në popullaritetin e saj në rrjetet sociale.

Në instagram ajo duket se numëron mbi 10 milionë ndjekës.

Por duket se këngëtarja nuk po ka sukses veteë me muzikën. Me të drejtë ajo cilksohet si një nga femrat më joshëse. Jo vetëm që natyra i ka dhënë mjaft bukuri, por edhe Bebe kontribuon në fizikun e saj.

Përveç muzikës, një kohë të madhe ajo e kalon dhe në palestër. Këtë më së miri e tregojnë dhe format trupore që ajo posedon.

Tani është bërë trend ekspozimi i aseteve trupore. Edhe Bebe Rexha nuk rri dot pa e bërë një gjë të tillë.

E veshur me bikini të zeza, ajo shfaqet para kamerës, duke dalë nga pishina. Palestër, not dhe fizik perfekt! Ky duket sikur është dhe mesazhi që përcjell Bebe.

 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

A i njihni dot këta udhëheqës?

  11 fotot që do të shikoni më poshtë janë të udhëheqësve...
Read More