Bebe Rexha, Projekti im i ri muzikor do të jetë me Nicki Minaj

 

Këngëtarja bukuroshe me origjinë shqiptare Bebe Rexha duket se po njeh një sukses të madh në Amerikë, sukses që përkthehet dhe në popullaritetin e saj në rrjetet sociale.

Në instagram ajo duket se numëron mbi 10 milionë ndjekës.

Së fundmi, mes saj dhe Nicki Minaj ka një mardhënie shumë të mire, e cila është vënë re edhe në postimet e rrjeteve sociale në kocerte të ndryshme.

Së shpejti mes dy këngëtareve pritet të ketë një bashkëpunim muzikor.

Kjo është bërë e ditur nga Bebe Rexha, e ftuar në një nga radiot më të dëgjuara në New York “Morning America” ku, e pyetur nga prezantuesi për projektet e reja ajo është përgjigjur: “Projekti im i ri muzikor do të jetë me Nicki Minaj, një repere shumë e talentuar.

Më pëlqen shumë zhanri dhe stili i saj muzikor dhe më lindi dëshira për t’i bërë një ftesë për bashkëpunim. Ajo u shpreh shumë e emocionuar dhe se mezi po priste të fillonim”.

Bebe Rexha pohoi se projekti pritet të dalë në maj të këtij viti dhe është e sigurt se do të ketë një sukses të madh në Amerikë, por edhe Europë.

Pra cfarë mbetet të thuhet tjetër? Le të mirëpresim hitin e radhës! Bebe Rexha na bej krenarë!

Shkruar Nga
More from Redaksia

Fjolla Spanca, Trupi asht ndër të Dhanunat Hyjnore që tek ne vjen si amanet!

Trupi asht ndër të Dhanunat Hyjnore që tek ne vjen si amanet!...
Read More
CLOSE
CLOSE
logo-madam-mapo-png-e  mapo1   revista-mapo
¤