Bebe Rexha shfaqet sensuale në këto imazheKëngëtarja shqiptare me famë botërore, Bebe Rexha është shumë aktive në rrjete sociale.

Bebe Rexha 1

Picture 1 of 3

Së fundi, ajo ka postuar disa fotografi në rrjete sociale në të cilat shihet e veshur kuq e zi.

Ngjyrat kuq e zi janë si duket e perferuara e Bebe Rexhës, ngase në shumë prej paraqitjeve të saj publike, këngëtarja u shfaq e veshur me atë kombinim.

Këtë herë, fustani dhe kapela kuq e zi, ishin kombinuar me çizme dhe pallto të kuqe, duke e bërë këngëtaren të duket mahnitëse.

Kujtojmë që kënga e fundit nga Bebe është “Meant to be”, projekt ky që u pëlqye nga audienca.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Harroni përgjithmonë thinjat me këtë lëng

Ka shumë ngjyra të flokëve në treg që mund të mbulojnë flokët...
Read More