Bebe Rexha solidarizohet me Rita Orën, ja për çfarë e mbështet

“Anywhere” është projekti muzikor që Rita Ora lançoi vetëm një muaj më parë dhe që deri më tani renditet në vendin e dytë të top-listës zyrtare pas Camila Cabello dhe Young Thug me “Havana”.

1-1

Picture 1 of 2

Mikja dhe njëkohësisht kolegia e saj Bebe Rexha i ka dhënë mbështetje këngëtares shqiptare teksa duke postuar këngën e saj në Instagram u ka bërë thirrje fansave që ta dëgjojnë këngën në mënyrë që ajo të përfshihet në top listën e Britanisë së Madhe si kënga më e pëlqyer.

“Rita Ora është gati në numrin 1 në Britani të Madhe. Përkrahni Anywhere”, ka shkruar Bebe Rexha në Instagram.

Shkruar Nga
More from Revista User

Zjarri në Velipojë, 4 persona në gjendje të rëndë, 20 të plagosur, dyshime për viktima

Nga zjarri i fuqishëm që ka rënë në kompleksin turistik në Velipojë...
Read More