Bebe Rexha thyen rekorde me këngën e sajbebe-rexha

Këngëtarja e famshme me prejardhje shqiptare Bebe Rexha është duke shënuar suksese të mëdha me muzikën që bën.

Aktualisht Bebe është në turneun e saj nëpër ShBA ndërkohë që ka bërë të ditur se ajo ka korrur një sukses të radhës.

Kënga e saj “I Got You” ka arritur të mbledh 100 milionë klikime në platformën digjitale për muzikë “Spotify.

“E pabesueshme. Kam fansat më të mirë. Faleminderit”, ka shkruar shqiptarja në llogarinë personale në Instagram .

Kënga ka po ashtu gati 100 milionë shikime edhe në YouTube.

Unreal. I got the best fans. Thank you 🙌🏼

A post shared by Bebe Rexha (@beberexha) on

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Zgjidh numrin dhe zbulo personalitetin tënd

Ndonjëherë zgjedhjet parashikojnë fatin. Në këtë artikull, janë përzgjedhur 6 imazhe. Në...
Read More