Bebe Rexha vë të pasmet gjithnjë në plan të parë

Këngëtarja Bebe Rexha është shumë e pëlqyer nga publiku për këngët e saj.

E njëjta është shumë aktive dhe e ndjekur në rrjetet sociale, në të cilat shpesh ndan me fansat imazhe të ndryshme nga përditshmëria e saj.

Rexha 1

Picture 1 of 3

Së fundmi, ajo u komentua për dukjen e saj në “American Music Awards”, ku u shfaq mjaft elegante veshur me një fustan të hirtë që i përshtatej për trupi.

Këngëtarja shquhet për format trupore, ndërsa shfaqet mjaft e ekspozuar në paraqitjet e saj.

Në imazhet e fundit që Rexha ka ndarë me ndjekësit në rrjetin social Instagram, ajo shfaqet mjaft atraktive, teksa vërehet tendenca e saj për të vënë në pah të pasmet.

Fillimisht, ajo publikoi në InstaStory një fotografi nga prapaskenat e “American Music Awards” ku shfaqej e fotografuar nga mbrapa, ndërsa fokusonte të pasmet atraktive.

Ndërsa, vetëm pak ditë më pas, Bebe publikoi edhe një tjetër fotografi, ku kësaj radhe shfaqej e veshur me një fustan të zi, ndërsa të pasmet ishin sërish në rend të parë.

Shkruar Nga
More from Revista User

“Menopauza” duhet të diskutohet më shumë në vende të punës

Punonjësit duket të bëjnë më shumë për të “normalizuar bisedën” rreth menopauzës...
Read More