Bella dhe Gigi Hadid pushtojnë pasarelat ne New York

Dy motrat më të suksesshme në botën e modës, Bella dhe Gigi Hadid, çdo ditë dhe më shumë po pushtojnë pasarelat botërore.

1-9

Picture 9 of 9

Të dielën dy bukuroshet u prezantuan në javën e modës në New York, si imazhe të koleksionit dimër 2018.

Dy supermodelet u shfaqën të mahnitshme në pasarelë, duke ekspozuar kështu veshjet e stilistëve më të njohur në botë.

Kështu Bella Hadid, u shfaq me një fustan gri të gjatë të kombinuar bukur edhe me aksesorët, një palë vathë dhe flokët e kapura pas.

Ndërsa Gigi u prezantua mjaft elegante, me një veshje në ngjjyrë të zezë, pantallona dhe kanatjere të cilat nxirrnin në pah format perfekte fizike.

Duket se dy supermodelet i kanë vënë qëllim vetes për të arritur majat e suksesit në botën e modelingut, qëllim i cili duket se deri më tani është realizuar me sukses.

Shkruar Nga
More from Revista User

“Çamëria nuk shuhet”, protestë para Ambasadës greke me 24 shkurt

Shoqata Patriotike Çamëria ka thirrur një protestë me 24 shkurt, përpara Ambasadës...
Read More