Bella dhe Teylor, mos e ekzagjeruan?!

Fama e saj është gjithmonë në rritje madje me ritme mjaft të shpejta. Në sfilatën e fundit të Victoria’s Secret në Shangai, mungoi motra e saj Gigi, por megjithatë Bella e zëvendësoi më së miri.

4-1

Picture 1 of 6

Tashmë engjëlli i Victoria’s Secret nuk njeh më limite dhe ka pozuar për “Vogue Italia”, ku shfaqet tërësisht e zhveshur.

Bella është fotografuar së bashku me modelen tjetër Taylor Hill, ku qëndrojnë të dyja nudo mbi tavolinën ku nuk mungojnë edhe makaronat.

Shkruar Nga
More from Revista User

Si do të verifikohen në fshehtësi, 750 gjyqtarë dhe prokurorë për pasurinë, lidhjet dhe aftësinë

Pas miratimit të buxhetit, strukturës organizative, rekrutimit të stafit, miratimit të formularit...
Read More