Bella dhe Teylor, mos e ekzagjeruan?!

Fama e saj është gjithmonë në rritje madje me ritme mjaft të shpejta. Në sfilatën e fundit të Victoria’s Secret në Shangai, mungoi motra e saj Gigi, por megjithatë Bella e zëvendësoi më së miri.

4-1

Picture 1 of 6

Tashmë engjëlli i Victoria’s Secret nuk njeh më limite dhe ka pozuar për “Vogue Italia”, ku shfaqet tërësisht e zhveshur.

Bella është fotografuar së bashku me modelen tjetër Taylor Hill, ku qëndrojnë të dyja nudo mbi tavolinën ku nuk mungojnë edhe makaronat.

Shkruar Nga
More from Revista User

Rikthehet sërish i ftohti i acartë, temperaturat deri në – 16 gradë

Rikthehet acari. E premtja si edhe fundjava do të sjellin rënie të...
Read More