Bella Hadid akuzon Kendal Jenner për operacione, fansat i sulmojnë… 

Ato janë modelet më të pëlqyera dhe më të paguarat për momentin. Janë edhe shumë shoqe.

Por me sa duket kjo e fundit nuk do të zgjasë shumë…

Bella Hadid është bërë “objekt humori” në internet pasi ajo akuzoi Kendall Jenner se ka bërë operacione plastike

…dhe fansat e dy supermodeleve menjëherë kanë filluar të bëjnë humor me dy femrat në internet.

Bella Hadid ka thënë, se ajo mendon që shoqja e saj më e ngushtë, Kendal Jenner, i ka hyrë briskut për t’u dukur më e bukur, por interneti e ka komentuar këtë gjë si një shenjë xhelozie të modeles.

Modelja 21-vjeçare dhe shoqja e saj madje kanë marrë edhe komente shumë negative…

 
loading...
Shkruar Nga
More from Redaksia

Arta Marku merr detyrën, Llalla ikën me ‘targa gjermane’

Merr zyrtarisht detyrën Prokurorja e re e Përgjithshme, Arta Marku. Ajo mbërriti...
Read More