Bella Hadid dhe Tyga në një lidhje?

Duket se shumë shpejt do të ketë lajme të reja në botën e showbizz.

Bëhet fjalë për supermodelen, Bella Hadid, e cila në rrjetin social Instagram ka publikuar një video e cila ngrë dyshime për një lidhje të re në jetën e saj.

Në videon e publikuar shfaqet supermodelja në makinë duke kërcyer, ndërkohë që në sfond dëgjohet kënga ‘Temperature’ e Tyga-s dhe filtra me zemra mbi kokën e saj.

Në fakt fansat e Tyga prisnin që ai të reagonte në lidhje me ardhjen në jetë të vazjës së ish partneres së tij, Kylie Jenner, por në fakt një gjë e tillë për të duket se nuk përbën asnjë problem.

Shkruar Nga
More from Revista User

Dua Lipa lë pa fjalë Amerikën me shkëlqimin në performancën tek Jimmy Kimmel

Superylli shqiptar, Dua Lipa, gjithnjë e më shumë po shndërrohet në këngëtaren...
Read More