Bella Hadid e nxehtë në pozat e reja

Bella Hadid po duket super-seksi në fotografinë e saj të fundit.

Bella Hadid 1

Picture 1 of 4

Modelja 21-vjeçare publikoi foton pak ditë pas paraqitjes së saj në sfilatën për markën “Victoria’s Secret” të mbajtur në Shangai të Kinës.

Me rroba banje të bardha, Bella të ndalë frymën!

Shkruar Nga
More from Revista User

Si dhe kur t’i kërkoni falje fëmijës

Fjalët më të rëndësishme në një marrëdhënie janë: “Unë të dua. Unë...
Read More