Bella Hadid fytyra e re e ‘Magnum’

Njëra nga modelet më të kërkuara në botë Bella Hadid është bërë figura e re e akulloreve Magnum.

21 vjeçarja ka mbajtur një konferencë në të cilën edhe është bërë promovimi i kampanjës së re të brendi të njohur të ëmbëlsirave.

Modelja u shfaq në një fustan të bardh dhe grim të lehtë ndërsa flokët i kishte kapur lart të cilat i jepnin një pamje të këndshme.

Në promovimin e kampanjës Bella u shfaq përkrah dizenjatorit të njohur Alexander Wang.

Ndryshe, Bella u fotografua në momente intime së bashku me ish të dashurin The Weekend në festivalin Kanës.

Shkruar Nga
More from Revista User

Kate Moss rrëfen sekretet e bukurisë. Ja që dhe ne mund të dukemi si ajo

25 vite në krye të modelimit dhe sërish e heshtur. Çfarë ha...
Read More