Bella Hadid lidhet me basketbollistin e famshëm

Bella Hadid është lidhur me një nga basketbollistët e Los Angeles Lakers, i cili ka qenë ish i dashuri i Kendall Jenner.

3-1

Picture 1 of 8

Bëhet fjalë për Jordan Clarkson, i cili ka disa javë që po kalon shumë kohë me modelen e njohur 21-vjeçare.

Bella ka pasur një jetë shumë interesante dashurore që kur u bë e famshme dy vite më parë. Thuhet se ajo ka qenë e lidhur me këngëtarët Weeknd dhe Drake.

Tashmë, duket se stafetën e kanë marrë sportistët…

Shkruar Nga
More from Revista User

Takimi Putin-Trump: Presidenti i zgjedhur është i gatshëm të normalizojë marrëdhëniet

Presidenti rus Vladimir Putin tha ditën e djeshme se presidenti i zgjedhur...
Read More