Bella Hadid shkëlqen në sfilatën e Victoria Secret

Një mosfunksionim i vogël i veshjeve në sfilatën e Victoria Secret nuk e ndaloi Bella Hadidin të kishte performancën së saj më të mirë.

Bella-Hadid Kopertina

Picture 1 of 14

Në sfilatën e modës të Victoria Secret, Bella Hadid sfiloi në dy pamje shumë të ndryshme, edhe pse shumë seksi.

Ansambli i saj i parë ishte një sytjenë e zezë dhe dantella. Bella kishte veshur një palë krahë të bardhë dhe blu dhe aksesorët me dorashkat përputheshin edhe me çizmet.

Ndërsa ajo i ngjan një mbretëreshe akulli në këtë veshje të veçantë, veshja e saj e dytë na kujtonte një perëndeshë greke.

Modelja bëri disa poza në një fustan blu të ftohtë me detaje ari që, natyrisht, mezi kishte ndonjë material, kështu që i zbuloi ndërresat e saj.

Pasi sfilata përfundoi, Bella tregoi lëvizjet e saj prej valltareje me pjesën tjetër të skuadrës Angel dhe aksidentalisht liroi grushtin në shoqen e saj. Ajo nuk i kushtoi vëmendje sepse, me sa duket, thjeshtë ndodhi.

Nëse ajo ende dukej e sigurtë në pistë, kjo ishte sepse kjo ishte hera e dytë që po ecte në shfaqje, dhe ajo e zotëroi atë plotësisht përsëri.

Shkruar Nga
More from Revista User

Capital T dhe Jonida Vokshi flasin për lidhjen e tyre

Ka kohë që mediet shqiptare kanë raportuar për një lidhje të mundshme...
Read More