Bella Hadid tërheq përsëri vëmendjen…

Bella Hadid ka ndezur temperaturat me paraqitjen e saj të fundit

Bella 1

Picture 1 of 5

Bukuroshja është paraqitur me të brendshme të kuqe për një reklamë të Love, ku do të bëjë edhe kalendarin e kësaj reviste.

Modelja 21 vjeçare duket tepër seksi në veshjet e saj të brendshme derisa në këtë kalendar pritet që të jenë edhe Gigi, Kendal Jenner dhe Emily Ratajkowki.

Pavarësisht konkurrencës Bela ka arritur që të merr vëmendjen e mediave kur ka pozuar me të brendshme.

Shkruar Nga
More from Revista User

Mjekët pa Kufij janë detyruar të largohen nga Pakistani

Organizata humanitare mjekësore ndërkombëtare, Mjekët pa Kufij, ka njoftuar se qeveria e...
Read More