Bella Hadid tërheq përsëri vëmendjen…

Bella Hadid ka ndezur temperaturat me paraqitjen e saj të fundit

Bella 1

Picture 1 of 5

Bukuroshja është paraqitur me të brendshme të kuqe për një reklamë të Love, ku do të bëjë edhe kalendarin e kësaj reviste.

Modelja 21 vjeçare duket tepër seksi në veshjet e saj të brendshme derisa në këtë kalendar pritet që të jenë edhe Gigi, Kendal Jenner dhe Emily Ratajkowki.

Pavarësisht konkurrencës Bela ka arritur që të merr vëmendjen e mediave kur ka pozuar me të brendshme.

Shkruar Nga
More from Revista User

Maska rigjenruese me lëkurën e shegës që duhet të provojë çdo femër

Pirja e lëngut të shegës së shtrydhur bashkë me lëkurë mund të...
Read More