Bella, provokuese në tapetin e kuq në KanëNë Paris po mbahet një nga ngjarjet më të nxehta të kalendarit social të Hollivudit, që këtë vit shënon 70-vjetorin.

Bella Hadid 1

Picture 1 of 11

 

Kështu që, nuk është çudi që Bella Hadid, ka zgjedhur veshjen e saj më të mirë e më provokuese, për shfaqjen në tapetin e kuq në hapjen e Festivalit të Flimit në Kanë, përcjell Bota sot.

Modelja bukuroshe është dukur tejet seksi me një fustan elegant saten, me prerje të thellë tek gjoksi dhe këmbët.

Hadid, për disa momente ka zbuluar madje edhe të brendshmet, derisa e qeshur dhe përkrah babait të saj ka pozuar para kamerave.

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Refugjatët sirianë si mjet presioni

Miliona sirianë gjenden në Turqi si refugjatë. Ata jetojnë në kushte të...
Read More