Bella shkëlqen në fustan të verdhë

Ajo sapo është kthyer nga shou i Victoria’s Secret në Shanghai të Kinës.

Bella 1

Picture 1 of 6

Dhe Bella Hadid dukej e mahnitshme në një fustan të verdhë, derisa mori pjesë në hapjen e Bulgari Dubai Resort in the United Arab Emirates të martën.

Supermodelja 21 vjeçare ishte e shoqëruar nga aktorja 29 vjeçare Alicia Vikander.

Bella mahniti me pamjen e saj, në fustanin e gjatë që tregonte fizikun për mrekulli.

Shkruar Nga
More from Revista User

Vendosja e makijazhit gjatë stërvitjeve – gabimi më i madh që mund ta bëni

Të gjithë e dimë se duhet ta heqim makijazhin kur jemi në...
Read More