Bella shkëlqen në fustan të verdhë

Ajo sapo është kthyer nga shou i Victoria’s Secret në Shanghai të Kinës.

Bella 1

Picture 1 of 6

Dhe Bella Hadid dukej e mahnitshme në një fustan të verdhë, derisa mori pjesë në hapjen e Bulgari Dubai Resort in the United Arab Emirates të martën.

Supermodelja 21 vjeçare ishte e shoqëruar nga aktorja 29 vjeçare Alicia Vikander.

Bella mahniti me pamjen e saj, në fustanin e gjatë që tregonte fizikun për mrekulli.

Shkruar Nga
More from Revista User

Tentoi të ekzekutonte me pistoletë të riun në Elbasan, arrestohet 29-vjeçari dhe 2 bashkëpunëtorët

Një 29-vjeçar ka përfunduar në prangat e policisë pasi akuzohet si autori...
Read More