“Bërë për njëri-tjetrin”? Kështu beson Bella Hadid për The Weeknd, pajtim në sfond

A do t’i japë Bella Hadid një tjetër shans këngëtarit kanadez The Weeknd?

Burime të Hollywood Life tregojnë se Bella nuk e harroi kurrë ish-të dashurin e saj, dhe kaq shpesh sa po shihen ata të dy bashkë kohët e fundit, një rikthim i çiftit është shumë i mundshëm. The Weeknd është parë së fundmi duke dalë nga apartamenti i Bella-s.

Modelja madje po i thotë miqve të saj se The Weeknd ka mësuar nga gabimet, dhe ajo është gati të provojë sërish, sepse sipas saj, ata “janë bërë për njëri-tjetrin”.

Po ashtu, The Weeknd shpenzoi qindra dollarë për t’i dërguar lule Bella-s, para sfilatës së saj me Victoria’s Secret, duke e gëzuar mjaft modelen.

E me që ra fjala te modelet e Victoria’s Secret, shoqet e pasarelës nuk janë dakord që Bella të rikthehet me The Weeknd, dhe i kanë kujtuar asaj se si iu thye zemra, dhe sa keq u ndje modelja bukuroshe për mjaft kohë. Ashtu si shoqet e Bella-s, edhe familja e saj (normalisht) e ka me fort mëdyshje këtë ribashkim.

Shkruar Nga
More from Revista User

Probleme me kujtesën? Mënyrat për të mbajtur mend gjithçka

Çdo njeri mund të përmirësojë kujtesën, përvec rasteve kur kanë probleme të...
Read More