Berisha denoncon: Banditë me uniforma policie grabisin çiftin e kambistëve, si u u fsheh ngjarjaIsh-kryeministri Sali Berisha ka denoncuar sot në faqen e tij një grabitje që nga dëshmia e qytetarit dixhital ka ndodhur në 27 shtator në kryeqytet, ngjarje që sipas tij u fsheh nga policia.

Sipas Berishës, banditë me uniforme policie dhe maska grabisin grabitën një çift kambistësh.

MESAZHI I BERISHËS
Bandite me uniforme policie dhe maska grabisin nje çift kambistesh.
Lexoni mesazhin e qytetarit dixhital. sb
“Z. Berisha mirmbrema , dhe te uroj shendet. desha te informoja per nje ngjarje qe ka ndodhur me dt 27-09-2017 . ne oren 19 e 40 min tek rruga qe te qon tek varrezat e tufines , nje makin tip benz me fenelina policie i ka pre rrugen nje makine ne te cilen ndodhej nje qift burr dhe grua qe mern me kembim valute . banditet qe ju kan prer rrugen kater persona te veshur me uniform policie dhe me maska ne kok dhe me arem atomatik , i kan lidhur dhe grabitur . por policia dhe medjat nuk e kan ber publike. respek per ty.”

loading...
Shkruar Nga
More from Revista User

Prurjet dëmtuan historinë, urat shekullore që “humbëm” nga vëshimi i lumenjve

Reshjet e ditëve të fundit lanë një faturë dëmesh të pallogaritshme në...
Read More