Berisha: Mandati i katërt i arrestit për djalin e tezes së Tahirit


Ish-kryeministri Sali Berisha vazhdon akuzat në drejtim të ish-ministrit të Brendshëm Saimir Tahiri.

Pas lëshimit të urdhër-arresteve për 3 ish-zyrtarë të Policisë, vjen denoncimi nga qytetari dixhital.

Sipas Berishës, bëhet fjalë për Alban Çelën, ish-drejtori i Policisë së Shkodrës.

Berisha pohoi se për Çelën është lëshuar mandat arresti, që sipas tij ka lidhje fisnore me Tahirin.

Qytetari dixhital informon:


Alban Çela tezaku i Sajmir Trafikut, ish-narkodrejtori i narkopolicise se Shkodres, eshte balozi i katert me uniforme i droges, per te cilin eshte leshuar mandat arresti! sb


‘Miremengjes dr,ALBANI ÇELA ish Drejtor i policise ne Shkoder per te cilin ka dale urdher arresti eshte lidhje fisnore (me duket djale tezje) me Saimir Tahirin


Ps Me Çelen e denoncuar disa here nga qytetari dixhital,Sajmir Trafiku kontrollonte totalisht trafikun e droges ne zonen e Verit te vendit
”, shkruan Berisha.

Shkruar Nga
More from Redaksia

Përveç Duas dhe Bebes edhe reperi Gashi në “Lollapalooza”

  Festivali Lollapalooza është një nga festivalet më të mëdhenj të muzikës...
Read More